12. Festiwal Media i Sztuka w Darłowie – spotkania, warsztaty, debaty oraz relaks od 11 do 14 lipca 2024

Zaplanowana na dni od 11 do 14 lipca 2024 roku 12. edycja Festiwalu Media i Sztuka w Darłowie przyniesie mnóstwo atrakcji i inspiracji dla uczestników. To wydarzenie gromadzące znane postaci ze świata mediów, sztuki, polityki, a wszystko to odbędzie się w malowniczym Darłowie.

Festiwal stał się miejscem, gdzie można z bliska poznać ciekawe osobowości i usłyszeć ich historie. Gościnnie na festiwalu pojawią się reporterzy, dziennikarze, pisarze czy tłumacze, jak również przedstawiciele samorządów oraz świata polityki. Co więcej, niektóre z tych osób wystąpią w kilku rolach, co z pewnością będzie interesującym elementem festiwalu.

W programie festiwalu znajdują się również warsztaty i debaty – miejsce otwartej rozmowy o ważnych kwestiach. To okazja do wymiany myśli i spostrzeżeń z różnych perspektyw.

Na zainteresowanych czeka również strefa relaksu i mądrej rozrywki. Organizatorzy dbają o to, aby Festiwal przenikała nie tylko wiedza i inspiracja, ale również zabawa. Uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z oferty spacerów, koncertów, pokazów filmowych i fotograficznych czy monodramu. Na szczególną uwagę zasługuje dancing oraz finał EURO 2024 z gościem specjalnym, które odbędą się 14 lipca. Nie zapomniano także o najmłodszych – dla nich przygotowano liczne atrakcje.