36. Dni Ziemi Sianowskiej: Mieszkańcy i goście gminy Sianów czekają na dwa dni pełne atrakcji i rozrywek

36. Dni Ziemi Sianowskiej to przyciągające olbrzymią uwagę wydarzenie, które co roku jest z niecierpliwością oczekiwane przez mieszkańców gminy Sianów. Przez dwa dni, stadion miejski zamieni się w centrum integracji, edukacji i zabawy dla lokalnej społeczności oraz przybyłych gości. W programie znajdują się różnorodne punkty, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł znaleźć coś interesującego dla siebie.

Sobota to dzień pierwszy imprezy, a jej program zaczyna się o godzinie 16:00 od „Potyczek na wesoło”. Organizatorzy zaplanowali serię zabawnych rywalizacji, które będą doskonałym początkiem sobotnich świętowań. Zabawy i konkursy dostarczą wiele radości i śmiechu zarówno mieszkańcom, jak i przybyłym gościom.

O godzinie 18:00 na scenie pojawi się Stefano Terrazzino wraz z grupą tancerzy. Jego występ pełen energii i pasji z pewnością zachwyci wszystkich obecnych, dodając imprezie jeszcze więcej emocji.

Godzina 19:00 to czas na koncert Zosi Karbowiak & Miód. Wyjątkowo utalentowana wokalistka wraz z zespołem przygotowała repertuar swoich największych hitów, które stworzą niesamowitą atmosferę muzyczną na scenie.

Na koniec dnia, o godzinie 21:00, wystąpi Dawid Kwiatkowski – jedna z głównych atrakcji wieczoru. Ten popularny u młodego pokolenia artysta z pewnością zaskoczy publiczność swoim energetycznym występem i repertuarem pełnym znanych hitów.