38-letni mężczyzna ze Sławna złapany za kółkiem po spożyciu narkotyków

Policyjny patrol ze Sławna zatrzymał niedawno 38-letniego mężczyznę, który nieprawidłowo prowadził swój samochód i skończył swoją jazdę w rowie. Ponadto okazało się, że ten mieszkaniec gminy Sławno miał aż cztery zakazy prowadzenia pojazdów, w tym dwa dożywotnie, a mimo to zdecydował się wsiąść za kierownicę.

Interwencja policji miała miejsce w Zakrzewie, gdzie zgłoszenie o samochodzie utkniętym w rowie skierowało funkcjonariuszy na miejsce zdarzenia. Dostrzegli tam 38-letniego mężczyznę wewnątrz osobowego Mercedesa, który nie potrafił w sposobie koherentny wyjaśnić okoliczności prowadzących do tego incydentu.

Co więcej, przeprowadzone na miejscu badanie alkomatem wykazało, że pomimo braku alkoholu w jego organizmie, 38-latek był pod wpływem amfetaminy. Jak podaje asp. szt. Kinga Warczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sławnie, w trakcie dalszej interwencji, policjanci znaleźli przy mężczyźnie woreczki zawierające białą substancję oraz zawiniątko z suszem roślinnym o brunatnym zabarwieniu, co sugeruje, że były to narkotyki.