43-latek z Niemiec zatrzymany za nadmierną prędkość, stracił prawo jazdy na trzy miesiące

Strażnicy prawa z Sławieńskiej Komendy Ogniwa Ruchu Drogowego interweniowali wobec 43-letniego mężczyzny kierującego pojazdem Mercedes. W efekcie kontroli drogowej, policjanci zdecydowali o zatrzymaniu prawa jazdy mężczyzny, który nie przestrzegał obowiązujących przepisów ruchu drogowego. Jak podaje służba policyjna, kierowca ten przekroczył dozwoloną prędkość o 51 km/h, jadąc z szybkością 101 km/h w strefie ograniczenia do 50 km/h.

Za nieodpowiedzialne zachowanie na drodze, niemiecki obywatel został ukarany przez policję surowym mandatem. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, jego prawo jazdy zostało tymczasowo zawieszone na okres trzech miesięcy.

W miejscowości Bobrowiczki (gm. Sławno) doszło do zdecydowanej interwencji policji wobec kierowcy marki Mercedes. Mężczyzna, lat 43, naruszył przepisy ruchu drogowego, przekraczając dopuszczalną prędkość o 51 km/h na obszarze zabudowanym. Na skutek zaistniałej sytuacji, stróże prawa zdecydowali się na nałożenie wysokiego mandatu, jak również zatrzymanie prawa jazdy kierującego na okres trzech miesięcy – relacjonuje asp. sztab. Kinga Warczak, rzeczniczka prasowa powiatowego komendanta policji w Sławnie.