9. rocznica Fundacji Pomocy Dzieciom Magia z Koszalina – uroczystość w Galerii Emka

W bieżącym roku Fundacja Pomocy Dzieciom Magia, mająca swoją siedzibę w Koszalinie, obchodzi jubileusz dziewięciu lat działania. Z tej radosnej okazji, w Galerii Emka został zorganizowany unikalny event.

Podczas eventu, który odbył się w sobotnie popołudnie, goście mogli cieszyć się wieloma atrakcjami. Młodzi tancerze ze Szkoły Tańca Break Dance NASA oraz Szkoły Tańca King Dance zaprezentowali swoje umiejętności, a niezapomniane występy wokalne przedstawiły wokalistki z Pałacu Młodzieży pod batutą Leny Charkiewicz. Uroku imprezie dodali także najmłodsi artyści – dzieci z grupy „Motylki” z Przedszkola nr 12 z Koszalina.

Uroczystość jubileuszowa była doskonałą okazją do przypomnienia istnienia koszalińskiej Fundacji Magia, która opierając swoje działania na magii i przyjaźni, organizuje pomoc dla dzieci na terenie naszego regionu.

Przez niemal dekadę swego istnienia Fundacja Pomocy Dzieciom Magia wsparła blisko 300 podopiecznych z Koszalina i okolicznych miejscowości. Założyciele Fundacji zaznaczają, że każda przekazana organizacji złotówka jest następnie przeznaczana na wsparcie potrzebujących.