Lokalny jarmark w Darłowie gotowy na świętowanie Wielkanocy w atmosferze wiosny

Organizatorzy pierwszego udanego jarmarku w Darłowie, który odbył się w grudniu, już teraz z zapałem szykują się do organizacji następnego. Tym razem będzie on nasycony atmosferą nie tylko wiosenną, ale przede wszystkim wielkanocną. Plany obejmują wybudowanie specjalnej hali na płycie darłowskiego rynku, w której miejscowi wystawcy będą mieli okazję prezentować swoje produkty przez trzy pełne dni.

Na miejscu nie zabraknie elementów związanych ze świętami wielkanocnymi, a także warsztatów dla najmłodszych czy koncertów wieczornych. Organizatorzy przewidują sporo miejsc wystawienniczych, gdzie będą dostępne świąteczne specjały i różnego rodzaju wyroby. Całość imprezy zaplanowano na weekend poprzedzający święta Wielkanocne – 22-24 marca 2024 roku. Szczegółowy program oraz listę wystawców zostanie podana do publicznej wiadomości w najbliższym czasie.

Ale to jeszcze nie koniec – organizatorzy ponownie poszukują wystawców!

Jeśli jesteś zainteresowany współtworzeniem pierwszego wielkanocnego jarmarku i chcesz podzielić się swoimi produktami, niezwłocznie zapoznaj się z regulaminem i prześlij swoje zgłoszenie. Czekamy na Ciebie!