Operacja policji w Sławnie: W ciągu dwóch dni zatrzymano pięć osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości

Policjanci z Komendy Powiatowej w Sławnie przeprowadzili skuteczną operację, która w ciągu zaledwie dwóch dni doprowadziła do zatrzymania aż pięciu poszukiwanych osób. Osoby te na różne sposoby próbowały uniknąć odpowiedzialności za popełnione przez siebie przestępstwa, lecz ostatecznie nie udało im się ukryć przed sprawiedliwością. Wszystkie zatrzymane osoby były poszukiwane na podstawie nakazów doprowadzenia – informuje aspirant sztabowy Kinga Warczak, pełniąca obowiązki rzeczniczki prasowej powiatowego komendanta policji w Sławnie.

Wśród zatrzymanych znajdowały się osoby w różnym wieku – najstarsza miała 50 lat, natomiast najmłodsza zaledwie 26 lat. Ciekawostką jest fakt, że najmłodszym poszukiwanym był syn najstarszego z zatrzymanych. Policja ze Sławna przeprowadziła skuteczną operację, dzięki której pięć osób, które na co dzień były mieszkańcami powiatu sławieńskiego i które próbowały uniknąć odbycia zasądzonej im kary pozbawienia wolności, zostało w końcu zatrzymanych.

Pierwsze cztery osoby zostały zatrzymane podczas akcji przeprowadzonej w godzinach popołudniowych. Policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego jako pierwsi zatrzymali 49-letniego mężczyznę, mieszkańca Sławna, który był poszukiwany przez miejscowy Sąd Rejonowy w celu odbycia rocznej kary pozbawienia wolności. Po zatrzymaniu, mężczyzna został doprowadzony do komendy w Sławnie, a następnie trafił do aresztu.