Poszukiwany przez Policję w Sławnie i Darłowie obywatel Ukrainy Anatolii Jurchenko – Zniknął bez śladu

Policjanci pracujący w Komendzie Powiatowej w Sławnie oraz Komisariacie w Darłowie obecnie prowadzą intensywne działania zmierzające do odnalezienia zaginionego obywatela Ukrainy, Anatolii Jurchenko, który jest mieszkańcem Darłowa. Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego są zwracani o natychmiastowy kontakt.

Zdecydowanie zachęcamy do nawiązania kontaktu z dyżurnymi jednostek policyjnych odpowiednio w Sławnie pod numerami telefonu: 47 78 43 511 lub 47 78 43 512, jak również w Darłowie, gdzie numer kontaktowy to 47 78 43 311. Naturalnie, możliwy jest również kontakt z dowolną inną jednostką Policji bądź za pomocą numeru alarmowego – 112.

Anatolii Jurchenko to mężczyzna, który wygląda na około 65 lat. Mierzy około 165 cm wzrostu i jest szczupłej budowy. Jego charakterystycznym atrybutem jest łysiejąca głowa z siwymi włosami po bokach. Posiada piwne oczy, mały i szeroki nos oraz małe, przylegające uszy. Uzębienie ma pełne, a na twarzy widoczny jest niewielki zarost.

W chwili, gdy Anatolii Jurchenko zniknął, był ubrany w biały T-shirt, ciemne spodnie dresowe oraz buty typu „Crocs”. Ostatni raz widziano go 15 marca 2024 roku, około godziny 00:30. Wtedy to opuścił swoje miejsce zamieszkania przy ulicy Rybackiej w Darłowie, nie zabierając ze sobą żadnych dokumentów ani rzeczy osobistych. Od tego czasu nie dał o sobie znać i nie powrócił do miejsca zamieszkania.