remont mostu w Darłowie

Remont mostu przy ul. Powstańców Warszawskich w Darłowie

Ruszają właśnie prace remontowe, dotyczące mostu przy ulicy Powstańców Warszawskich w Darłowie. Z powodu jego całkowitego wyłączenia z ruchu, napotkać można utrudnienia w ruchu dla pieszych i rowerzystów. 

Miasto Darłowo informuję, że od 17 kwietnia most zostanie całkowicie zamknięty do odwołania. Szacowany czas przywrócenia ruchu w miejscu to około 2 miesięcy. Pieszym oraz rowerzystom natomiast przygotowano trasy alternatywne, pozwalające na pokonanie trasy bez konieczności przejścia przez most:

  • Korzystając z przejścia od strony al. Wojska Polskiego/ ul. Bogusława X (1 Maja – Nadbrzeżna – Portowa następnie kierujemy się w stronę Parku – Skwer Generała Władysława Sikorskiego. Tym razem przejść należy przez ulice M. C. Skłodowskiej, ulicą Zamkową/Podzamczą).
  • Przejście od strony Powstańców Warszawskich (udajemy się ulicami: Kowalską-Pocztową-Morską, a następnie należy kierować się w lewo: Kowalska-Pocztowa-Morska). 

Miasto Darłowo przeprasza za niedogodności związane z remontem i apeluje o zachowanie ostrożności w okolicach prowadzonych prac.