Zapraszamy na "Dzień Otwarty" oraz "Morskie Targi Edukacyjne" w Zespole Szkół Morskich Darłowo

Chcielibyśmy z radością zaprosić wszystkich potencjalnych absolwentów szkół podstawowych do wzięcia udziału w wydarzeniach „Dzień Otwarty” oraz „Morskie Targi Edukacyjne”. Wydarzenia te odbędą się w Zespole Szkół Morskich w Darłowie 21.03.2024 r. Jest to doskonała okazja do zapoznania się z szerokim spektrum możliwości edukacyjnych, jakie oferuje Szkoła Morska oraz inne placówki oświatowe z terenu powiatu sławieńskiego, Koszalina i Słupska.

Uczniowie klas ósmych będą mieli okazję zobaczyć, jak prezentuje się infrastruktura dydaktyczna Szkoły Morskiej, a także poznać nauczycieli, którzy mogą stać się ich przyszłymi mentorami. Starannie przygotujemy prezentację, która pomoże uczniom zrozumieć, jak przygotować się do nauki w szkole średniej.

Podczas prezentacji szczegółowo omówimy kierunki kształcenia, tradycje, możliwości zajęć dodatkowych oraz kursy i szkolenia dostępne w Szkole Morskiej. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak wygląda baza dydaktyczna naszej placówki. Dodatkowo, dla wszystkich uczestników przygotowany będzie smaczny poczęstunek.

Zapraszamy do udziału w „Dniu Otwartym” i „Morskich Targach Edukacyjnych” zarówno grupy zorganizowane, jak i gości indywidualnych. Wydarzenia odbędą się 21.03.2024 r. w godzinach od 9:30 do 12:30. Zgłoszenia grup zorganizowanych przyjmujemy do 15 marca pod numerem telefonu 94 314 24 26 (sekretariat ZSM).