Porażająca tragedia na drodze: Fatalny wypadek drogowy koło Darłowa

W najgorszej formie doszło do zdarzenia drogowego, które miało miejsce w Gleźnowie, miejscowości położonej w gminie Darłowo. W miejscowym komisariacie policji w Sławnie potwierdzono smutne informacje o śmiertelnym wypadku volkswagena Polo prowadzonego przez 19-letniego mężczyznę.

Nieopodal Darłowa, dokładnie podczas nocy przechodzącej z 11 na 12 września 2023 roku, tuż po godzinie 23, wydarzyła się straszliwa tragedia. Jak wynika ze słów starszego aspiranta Kingi Warczak, rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Sławnie, początkowe ustalenia wskazują na utratę kontroli nad pojazdem przez 19-letniego kierowcę z Białogardu. Młody mężczyzna prowadził Volkswagen Polo, kiedy to z nieznanych jeszcze powodów, w pobliżu Gleźnowa w gminie Darłowo, auto dachowało. Niestety, fatalne skutki tego wypadku były tak duże, że kierujący pojazdem nie przeżył.

Do miejsca zdarzenia przybył lekarz, który niestety musiał stwierdzić zgon. Zgodnie z decyzją Prokuratury Rejonowej w Sławnie, ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań w postaci sekcji zwłok. Informacje przekazane przez policję potwierdzają, że 19-latek był jedynym pasażerem pojazdu podczas tragicznego zdarzenia.