Spokojny 1 listopada w Koszalinie według relacji miejscowej policji

Święto Zmarłych, które odbyło się 1 listopada, było wyjątkowo bezproblemowe w regionie koszalińskim – taką informację przekazała nadkomisarz Monika Kosiec, pełniąca funkcję rzecznika prasowego Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie. Stwierdziła, że pomimo ogromnego ruchu dostrzeżonego w pobliżu koszalińskiego cmentarza, służby mundurowe nie musiały interweniować z powodu jakiegokolwiek zdarzenia drogowego czy poważnej kolizji.

Również na terenie całego powiatu panował spokój. Nadkomisarz Kosiec wyraziła swoje zdziwienie, podkreślając, że nie zatrzymano żadnego nietrzeźwego kierowcy oraz nie zanotowano żadnych poważniejszych incydentów wymagających interwencji stróżów prawa. W tym miejscu skierowała słowa uznania do kierowców za przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i dostosowanie się do wszelkich zaleceń.

Pomimo pozytywnego bilansu 1 listopada, policja korzysta z każdej możliwości, aby przypomnieć o konieczności bezpiecznej jazdy. Apeluje do kierowców, aby przestrzegali zasad ruchu drogowego, nie tylko podczas świąt, ale każdego dnia.

1 listopada w regionie koszalińskim upłynął bez żadnych poważniejszych utrudnień na głównych trasach. Zarówno piesi jak i kierowcy wykazali się odpowiedzialnym zachowaniem – to stwierdzenie pochodzi od policji, która nie odnotowała żadnych poważnych zdarzeń drogowych w tym dniu.