Rozwój turystyki całorocznej w Darłówku Zachodnim

Podziwiajcie malowniczą dzielnicę Darłówka Zachodniego, leżącą w nadbałtyckim Darłowie, znanej z atrakcyjnego sportu wyczynowego. Całe wydarzenie okraszone było wspaniałymi widowiskami. Serdecznie namawiamy na spędzenie końcówki roku 2023 nad naszym pięknym Morzem Bałtyckim, gdzie funkcjonują hotele otwarte przez cały rok.

– Istnieją miejsca, które są dostępne niemalże przez cały rok, dzięki odpowiedniej adaptacji swojej infrastruktury na potrzeby turystów – mówi Jarosław Lichacy, prezes Darłowskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej (DarLOT). To oznacza, że oferują one atrakcyjne udogodnienia dla gości niezależnie od pory roku.

Lichacy dodaje również, że coraz więcej turystów wybiera się na wakacje nad Bałtykiem jesienią, kiedy ceny za pobyt są znacznie niższe niż w sezonie, czyli w lipcu i sierpniu. – Wzdłuż brzegu Bałtyku powstaje coraz więcej luksusowych miejsc wypoczynku, które swoją ofertą dorównują zagranicznym resortom i cieszą się dużym zainteresowaniem przez cały rok – podkreśla prezes DarLOT-u. – Gorąco polecam spędzenie czasu wolnego nad Bałtykiem w 2023 roku.