Wakacyjne nastroje na plaży i rybackiej przystani w Mielnie

Odczuwa się atmosferę letniego odpoczynku w nadmorskiej miejscowości Mielno, gdzie mimo nieco silniejszego wiatru, słońce sprawia, że na plaży pojawia się coraz więcej turystów. Widać, że liczba wczasowiczów zwiększa się również w Unieściu, które jest bardziej rodzinna częścią Mielna.

Jednym z unikalnych doznań tego miejsca jest możliwość poczucia intensywnego aromatu świeżo wędzonych ryb już z daleka. Skąd ten zapach? Pochodzi ze znajdującej się na mieleńskiej przystani, gdzie ryby są wędzone dosłownie przed oczami kupujących. Zestaw dostępnych gatunków ryb jest imponujący – można nabyć zarówno halibuta, łososia jak i śledzia poddanego procesowi wędzenia. Ale to nie koniec oferty – do dyspozycji klientów są także świeże ryby, takie jak łosoś, węgorz czy dorsz. Wybór jest naprawdę duży i zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Na promenadzie przewija się coraz więcej spacerowiczów. Wszystko wskazuje na to, że liczba przechadzających się turystów gwałtownie wzrośnie o godzinie obiadowej, kiedy to przystań stanie się jednym z najbardziej obleganych miejsc.