Spotkanie na temat budżetu obywatelskiego

Miasto zaprasza na spotkanie, podczas którego omówiony zostanie temat Budżetu Obywatelskiego na rok 2024. W ramach wydarzenia, każda osoba zainteresowana zgłoszeniem projektu będzie miała możliwość skonsultowania go z ekspertami reprezentującymi Urząd Miejski. Dodatkowo, uczestnicy będą otrzymywać fachową pomoc w zakresie procedur składania projektów, najważniejszych tegorocznych zmian, a także w sprawach dotyczących realizacji i kosztów projektu oraz aspektów regulaminowych.

Wyjątkowym gościem tego spotkania będzie Pan Łukasz Cieśliński, ekspert z renomowanej Pracowni Pozarządowej z Koszalina. Przeprowadzi on cenne szkolenie, które dotyczyć będzie tematu pisania wniosków oraz zagadnień merytorycznych i finansowych związanych z Budżetem Obywatelskim.

Spotkanie zaplanowano na dzień 14 czerwca 2023 roku o godzinie 14:00, w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Darłowie. Udział w nim wziąć mogą wszyscy zainteresowani, którzy chcą zdobyć niezbędne informacje dotyczące Budżetu Obywatelskiego na rok 2024. Spotkanie ma na celu pomóc w realizacji pomysłów, które przyczynią się do stworzenia jeszcze lepszego miejsca do życia.