Drużyny z Sławna gotowe na piłkarskie starcie charytatywne

Planowany jest mecz piłki nożnej o charakterze dobroczynnym w mieście Sławno, którego celem jest wsparcie lokalnego Szpitala Powiatowego. W wydarzeniu przewidziano udział dwóch drużyn: przedstawicieli Rady Powiatu Sławieńskiego oraz personelu Szpitala Powiatowego. Jest to już druga edycja tego wydarzenia, które odbędzie się w sobotę, 30 września 2023 roku. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11 na miejscowym boisku „orlik”, ulokowanym przy ZSA.

Zaproszenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych obserwacją drugiej edycji Meczu Piłki Nożnej o Puchar Starosty Sławieńskiego. Rywalizować będą Radni Powiatowi i pracownicy Szpitala Powiatowego, a punktem startu będzie boisko „orlik” przy ZSA w Sławnie. Sobota, 30 września 2023 roku, godzina 11 to czas i miejsce rozpoczęcia wydarzenia. Planowany finał przewidywany jest na godzinę 14:30.

Cały event ma charakter piknikowy – przewidziano wiele atrakcji dla uczestników, w tym między innymi stoiska z pysznym jedzeniem i orzeźwiającymi napojami. Nie zabraknie również stoiska Szpitala Powiatowego, na którym będzie można skorzystać z bezpłatnego pomiaru ciśnienia. Za organizację całego wydarzenia odpowiedzialne są Starostwo Powiatowe w Sławnie, Szpital Powiatowy w Sławnie, oraz Fundacja Samorządowców i Przyjaciół Ziemi Sławieńskiej.